Knitbook

Knitbook odcinek 1

, 10 listopada 2016

No dzień dobry Państwu. Dobry wieczór w zasadzie. Tat tak, to znowu ja, a ten wpis to całkowicie coś nowego.

Naprawdę nastała jesień

Powiedziałabym wręcz, żę poranne przymrozki świadczą o tym, że jest już prawie zima. W dodatku, wczoraj na Śródmieściu  podobno padał śnieg. Jak nigdy nie przepadałam za śniegiem, tak w tym roku wyjątkowo nie mogę się go doczekać. Nie tylko śniegu, ale i samych Świąt. Cieszą mnie lampki i bombki porozwieszane w Galeriach Handlowych, cieszy mnie, że w Lidlu znów pojawiły się moje ulubione groszki czekoladowe do wypieków, cieszy mnie ten powoli rozpoczynający się przedświąteczny, prezentowy szał. Nie mam pojęcia, skąd u mnie taka odmiana. Najchętniej już kupiłabym sobie choinkę :)

#6tygodnidoswiąt #wradiujużlastchristmas

Długie, jesienne wieczory

Ostatnimi czasy, wieczory najchętniej spędzam tak jak na zdjęciach poniżej. Robiąc na drutach! To zajęcie jest genialne, zupełnie nie wiem, czemu tak długo się do tego zbierałam. Nie dość, że ogromnie mnie to odpręża po całym dniu spędzonym w pracy przy komputerze, to jeszcze sprawia, że cieplej mi chodzić po polu (tutaj odzywa się we mnie typowy Krakus ;) ) za sprawą własnoręcznie zrobionego komina, czy czapki.

5

Kupuję tylko włóczki które są albo w 100% wełniane, albo są mieszanką wełny i alpaki (wtedy są milsze w dotyku niż z samej wełny) wiec nie ma mowy o jakimkolwiek elektryzowaniu się włosów i jest naprawdę ciepło. Żegnajcie sieciówkowe akryle! Za cenę sklepowego, badziewnego szalika który za miesiąc się skosmaci, mam fajny,  ciepły, oryginalny wełniany szalik według własnego projektu, w dodatku zrobiony własnoręcznie, co dodatkowo napawa dumą.

4

To zdjęcie poniżej, to aktualny projekt. Wymyśliłam sobie ogromny koc, więc pewnie trochę mi zejdzie, zanim go skończę. Już sobie wyobrażam siebie z herbatką, książką, zapatulona w ten koc :) Do następnego !

7

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>