Cześć,

jeśli właśnie to czytasz, to albo już mnie znasz, lubisz na Facebooku i z radością kliknąłeś w umieszczony tam link, albo jesteś świeżo zbłąkaną owcą która dopiero raczkuje w odkrywaniu mojego lukrowanego kawałeczka Internetu. Obojetnie jak tu trafiłeś drogi Czytelniku, witam się z Tobą serdecznie i niezwykle cieszę się, że tu jesteś.

A jesteś właśnie na jedynym w Polsce blogu kulinarnym, który… nie do końca jest typowym blogiem kulinarnym. Nie znajdziesz tu przepisu na obiad, ale pokażę Ci jak zrobić pyszny deser, upiec ciasto i udekorować tort. Ponadto, nie chcąc zamykać się tylko w temacie wypieków,  na blogu przeczytasz czasem  coś o podróżach, oraz wszystkich innych przyziemnych rzeczach, które ujęłam w szeroko pojętej kategorii Lifestyle.

Jeśli lubisz czasem coś upiec, lubisz poczytać optymistyczne rzeczy, nudzisz się w pracy lub po prostu skończyły Ci się do przeglądania strony w Internecie – zostań ze mną na dłużej, na pewno będzie nam razem dobrze. W końcu jestem tu dla Ciebie. A o mnie dowiesz się więcej klikając na kolejną zakładkę w górnym menu :)